راهنمای خرید محصول

کاربران گرامی وب سایت ناوکد،

با تشکر از شما بخاطر اعتماد و همراهی شما با مجموعه نانوکد،لطفا راهنمای استفاده از سایت و خرید محصول را مطالععه فرمایید.

  1. ابتدا به قسمت حساب کاربری مراجعه فرمایید.
  2. با کلیک روی دکمه حساب کاربری میتوانید از طریق درگاه ورود وارد پنل کاربری خود شوید 
  3. و یا چناچه در سایت عضویت ندارید از درگاه عضویت اقدام به ثبت نام در سایت نمایید. برای اینکار داشتن یک ایمیل معتبر الزامی است و کلیه اطلاعات مورد نیاز شما به حساب ایمیل ثبت نامی شما در سایت ارسال خواهد شد
  4. پس از عضویت و دریافت رمز عبور از طریق ایمیل میتوانید  اقدام به تهیه محصول و یا خرید دوره نمایید. در نانوکد دو نوع مختلف از آموزش ارائه می گردد. نوع بسته آموزشی و نوع دوره آموزشی. علاوه بر آن پکیج های نرم افزاری نیز که توسط نانوکد توسعه داده شده نیز عرضه می گردد.
  • هنگام خرید بسته های آموزشی و نرم افزاری چنانچه محصول مورد نظر به صورت دانلودی یا پستی باشد با یک برچسب روی تصویر محصول قابل تشخیص است:
  • بسته های پستی در طی مدت ۳ روز و حداکثر یک هفته به دست کاربر خواهد رسید.
  • هنگامی که کاربر بسته دانلودری را انتخاب نماید محصول پس از خریداری در منوی حساب کاربری-قسمت دانلودها قابل دریافت می باشد. علاوه بر این کاربر قادر است کلیه سفارش های پیشین خود را نیز مشاهده و محصولات خریداری شده قبلی را نیز دانلود نماید.

۵. ثبت نام در دوره نیز مشابه خرید سایر محصولات است. کاربر پس از پرداخت وجه دوره می تواند به لینک دروه در منوی دوره ها یا آموزشگاه مراجعه نموده

 

 

و در قسمت برنامه تحصیلی

 

محتویات دوره را مشاهده و مطابق نظر مدرس کار خود رو شروع نماید و دوره مشاهده نماید. کاربر میتواند حساب دورهای آموزشی خود را همواره در آدرس پروفایل خویش مشاهده نماید

۶. دوره های آموزشی میتواند توسط مدرس تکمیل شود و کاربرانی که دوره را تهیه نمایند می توانند همواره آخرین جلسات بارگزاری شده را مشاهده نمایند.

۷. هموره آخرین تغییرات به ایمیل کاربر ارسال می گردد.

۸. چنانچه دچار فراموشی گذر وازه شدید می توانید ازمنوی فراموشی گذر واژه در قسمت منوهای ویژه اقام به دریافت رمز عبور جدید شوید.

0
آیا نیاز به راهنمایی دارید؟ با واتساپ گفتگو کنید